Wygrywaj - Nagrody za darmo!
 
  Strona Główna Kategorie Newsów Zaproszenia - Lockerz Kontakt Odpowiedzi TakeAGift & THISBOX Odpowiedzi Luglo25 Styczeń 2020 
 
Skuteczna reklama
Menu
Kategorie stron:
*polskie typu Lockerz
*polskie - loterie
*polskie - inne
*amerykańskie
*BOTY
Inne strony
Rapideo

MyBux.co

BeterZ

IfBux

Giftomania
Odlotek - Darmowe losy daja kokosy
Polskie - loterie Jak zdobywać nagrody

Odlotek proponuje Ci dwa sposoby zdobywania nagród:

* wymianę zebranych punktów.
* udział w loteriach.


Wymiana punktów na opcję zakupu nagrody za złotówkę

Aby wymienić punkty na nagrody, należy zarejestrować się w serwisie, odbierać darmowe punkty i zebrać odpowiednią ich liczbę, określoną dla każdego przedmiotu. Teraz wystarczy skorzystać z możliwości zakupu wybranego przedmiotu, za jeden złoty dwadzieścia dwa grosze brutto. Opłatę uiszczasz po otrzymaniu wybranego przedmiotu. W przypadku nie uiszczenia przez Ciebie opłaty za zakup towaru, opłatę tę w Twoim imieniu wniesie firma Riveline Corporation na mocy porozumienia pomiędzy Openzone Sp. z o.o., a firmą Riveline Corporation. W wyniku tej umowy Twoja wierzytelność zostanie uregulowana w Twoim imieniu i za Twoją zgodą. Więcej informacji na temat nagród, ich wartości i możliwych sposobach ich zdobycia znajdziesz w zakładce „Nagrody”.

Udział w loteriach

Aby wziąć udział w loterii, należy zarejestrować się w serwisie, odbierać darmowe punkty i wymieniać je na losy. Jeden los zawsze kosztuje jeden punkt i stanowi jedną szansę na zgarnięcie wygranej. Minimalna liczba losów potrzebna do wzięcia udziału w loterii to 10.

Jeśli masz na swoim koncie punkty, wystarczy, że klikniesz na ikonkę „Biorę udział!”, umieszczoną pod spodem interesującej Cię loterii. Wówczas punkt z Twojego konta zamieni się w los, a Ty będziesz miał szansę na wygranie nagrody.

Rodzaje loterii

Loterie Odlotka dzielą się na dwie kategorie:

* takie, w których termin losowania jest określony z góry, i które dochodzą do skutku niezależnie od liczby uczestników. Loterie te rozstrzygane są w określonym dniu i o określonej godzinie. Termin losowania znany jest wszystkim użytkownikom od początku trwania zabawy. W niektórych losowaniach może być ustalona minimalna liczba losów, które muszą zostać „wykupione”, by loteria się odbyła. Liczba ta jest jawna od momentu ogłoszenia loterii.
* takie, które zaczynają się w momencie „wykupienia” wymaganej liczby losów. Liczba ta jest jawna od momentu ogłoszenia loterii. Ten rodzaj loterii nie będzie ograniczony czasowo, a jedynym warunkiem ich rozpoczęcia będzie wymagana liczby losów.

Jak odbywają się losowania

Losowań dokonuje generator losowy. Zwycięzca otrzymuje informację o wygranej drogą elektroniczną. Powiadomienie o wynikach losowania wysyłane jest wyłącznie do zwycięzcy danej loterii.

Tryb przyznawania punktów

Punkty potrzebne do wzięcia udziału w loterii możesz otrzymać na cztery sposoby:

* dwadzieścia punktów otrzymuje każdy nowy użytkownik tuż po potwierdzeniu rejestracji.
* dziesięć punktów otrzymuje każdy użytkownik po zalogowaniu się w serwisie. Punkty za logowanie można dostać maksymalnie raz dziennie, nie wliczając w to punktów, które można otrzymać podczas zalogowania się w czasie „Happy Hours”. Szczegóły dotyczące punktów za logowanie w tym czasie, znajdziesz w komunikacie: „Dodatkowe punkty podczas „Happy Hours”” na blogu Odlotka.
* trzydzieści punktów otrzymuje każdy użytkownik, który po otrzymaniu nagrody pozostawi komentarz na stronie serwisu.
* trzydzieści punktów otrzymuje każdy użytkownik, który poleci nas swojemu znajomemu, a znajomy zarejestruje się w naszym serwisie i zostanie pozytywnie zweryfikowany przez pracowników loterii Odlotek.pl.

Jak dostarczane są nagrody

Nagrody wysyłane są drogą kurierską lub pocztową na adres zwycięzcy podany podczas rejestracji. Zwycięzca losowania nie będzie miał możliwości edycji swoich danych teleadresowych od momentu wykupienia losu aż do czasu dostarczenia nagrody. Pozwoli to ochronić graczy przed ewentualnymi nieuczciwymi użytkownikami, którzy mogą próbować korzystać z wielu kont w serwisie i w ten sposób zwiększać swoje szanse na wygraną.
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Reklama

Darmowa Reklama dla twojej Strony

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Licznik
trwa ładowanie... wygrywaj.npx.pl
Facebook
Reklama 2


Copyright © patrykzz 2010
Wygraj co tylko chcesz! Alternatywny adres strony: wygrywaj.wwx.pl
114928 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.6 © 2003-2005 | Original DAJ Green Theme by: Dustin Baccetti : Ported for PHP-Fusion by:

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashionideas.icu